1 326

Válasz: Futómű és fékek

ITI-Szan írta:
Abes írta:

Üdv.
https://www.mxmania.hu/spd/0005094-090/ … eszkopvedo

Egy hely a sok közül.
Mondjuk én a klasszikust jobban szeretem.
https://www.mxmania.hu/Progrip-teleszko … le-szinben

Köszi a tippet. Neked ez utóbbi van fent? Ez olyan mint az eredeti? Köszi

Nem tudom milyen van fenn. Én még nem cseréltem, de igen hasonló.

1988 XL600V

1 327

Válasz: Futómű és fékek

Én 2 éve cseréltettem a gumi porvédőket, arra sajnos már nem emlékszem honnan rendeltem, de most ezt találtam wink


https://allegro.hu/termek/elso-lengescs … 5267275685

Néha a legjobb gyógyszer: felülni a motorra!!! :-)

1 328

Válasz: Futómű és fékek

Köszi nektek a segítséget és tippeket

A földönkívüliek már közöttünk vannak. Magyaroknak nevezzük őket.........."Enrico Fermi, olasz atomfizikus, aki együtt dolgozott Szilárd Leóval, Teller Edével és Wigner Jenővel"