Válasz: Futómű és fékek
Abes írta:Üdv.
https://www.mxmania.hu/spd/0005094-090/ … eszkopvedoEgy hely a sok közül.
Mondjuk én a klasszikust jobban szeretem.
https://www.mxmania.hu/Progrip-teleszko … le-szinbenKöszi a tippet. Neked ez utóbbi van fent? Ez olyan mint az eredeti? Köszi
Nem tudom milyen van fenn. Én még nem cseréltem, de igen hasonló.