101

Válasz: Erdélyi transalpos túra 2025. 07. 24-27

Sziasztok!
Mi is hazaértünk egyben este 9 körül.
Cili és Laci! Nagyon szépen köszönjük a szervezést! Minden szuper volt! A szállásunk fantasztikus volt! Az a csend és nyugalom... smile
Köszönöm a kedves fórumtársak társaságát! smile
Képeink a túráról: https://photos.app.goo.gl/NXdAMB7rm2quFHtbA

BMW 1150 GS Adventure 2003
"Kibernetikus organizmus! Élő szövet a fém vázon!"
(Terminator2, 1991)

102

Válasz: Erdélyi transalpos túra 2025. 07. 24-27

Pár kép:
https://photos.google.com/album/AF1QipP … JloUGIphuO

"Hiszek a halál előtti életben."
650 (2005)
Suzuki LS 650,Suzuki DL (2004) 2022 febr.-2022 aug.
Honda VFR 1200XD (2012)

103

Válasz: Erdélyi transalpos túra 2025. 07. 24-27

Nagyon köszönöm  Cilinek, Lacinak a csodálatos napokat!
Köszönöm a társaságot, a segítséget, a jó túravezetést Lacinak(László67)!
Képeimet itt találjátok:

https://photos.app.goo.gl/cAmg5ELharTA42Fn8

"Az offroad szó jelentése Ukrajna után változni szokott!" - Yoshi
Sachs 100 (1962.1964) K 55 (1967-1969) Ural (1970-1971) P 10 (1973) Izs Planet (1974-1975) Transalp xl650v 2006 (2015-2019), Yamaha XT 600 43f 1986 (2021-2022) , Africa Twin RD 07 2002 (2021-), Suzuki DR 650 1991 (2022 - 2023), Transalp 600V 1993 (2022 -2023) Transalp 650 (2023 - 2024) Honda ST 1100 1993 (2024 -  )

104

Válasz: Erdélyi transalpos túra 2025. 07. 24-27

Kiborg írta:

Sziasztok!
Itthon mindenféle probléma és különösebb eső nélkül. Összesen 1556km szalad a motorkába.
Cili és Laci, köszönjük a lehetőséget a túrára, mi nagyon jól éreztük magunkat.
Reméljük legközelebb is lehetőségünk nyílik.
Üdv Tibor

A cikk végét olvasd. Legyél okos, ugord át a típust. wink

https://hegylakok.hu/2021/10/elet-100-e … -varadero/

1988 XL600V

105

Válasz: Erdélyi transalpos túra 2025. 07. 24-27

Jövő tavasszal, ha minden igaz lesz lehetőségem kipróbálni egyet veztech pályán, meg addigra a tulajnak is lesz érdemi véleménye.
Viszont ha nem rá esik a választásom, akkor felmerül az örök dilemma: akkor meg MILYEN MOTORT VEGYEK ? Na persze lenne mit, ha bírná a pénztárca, de az erősen korlátozó tényező. AT1000-re 3-4 Milla használtan, annyiból normális autót veszek...., 2-ig hajlandó lennék elmenni.

Abes írta:
Kiborg írta:

Sziasztok!
Itthon mindenféle probléma és különösebb eső nélkül. Összesen 1556km szalad a motorkába.
Cili és Laci, köszönjük a lehetőséget a túrára, mi nagyon jól éreztük magunkat.
Reméljük legközelebb is lehetőségünk nyílik.
Üdv Tibor

A cikk végét olvasd. Legyél okos, ugord át a típust. wink

https://hegylakok.hu/2021/10/elet-100-e … -varadero/

1991 XL600V

106

Válasz: Erdélyi transalpos túra 2025. 07. 24-27

Kiborg írta:

Jövő tavasszal, ha minden igaz lesz lehetőségem kipróbálni egyet veztech pályán, meg addigra a tulajnak is lesz érdemi véleménye.
Viszont ha nem rá esik a választásom, akkor felmerül az örök dilemma: akkor meg MILYEN MOTORT VEGYEK ? Na persze lenne mit, ha bírná a pénztárca, de az erősen korlátozó tényező. AT1000-re 3-4 Milla használtan, annyiból normális autót veszek...., 2-ig hajlandó lennék elmenni.

Abes írta:

A cikk végét olvasd. Legyél okos, ugord át a típust. wink

https://hegylakok.hu/2021/10/elet-100-e … -varadero/

F800  roll

1988 XL600V

107

Válasz: Erdélyi transalpos túra 2025. 07. 24-27

Neeeee..... Én izlésficamos vagyok és nekem nagyon ellenemre van az a kacsacsőr. Meg BMW.

Abes írta:
Kiborg írta:

Jövő tavasszal, ha minden igaz lesz lehetőségem kipróbálni egyet veztech pályán, meg addigra a tulajnak is lesz érdemi véleménye.
Viszont ha nem rá esik a választásom, akkor felmerül az örök dilemma: akkor meg MILYEN MOTORT VEGYEK ? Na persze lenne mit, ha bírná a pénztárca, de az erősen korlátozó tényező. AT1000-re 3-4 Milla használtan, annyiból normális autót veszek...., 2-ig hajlandó lennék elmenni.

F800  roll

1991 XL600V

108

Válasz: Erdélyi transalpos túra 2025. 07. 24-27

404-es hiba...


Asszonynak meg mutasd meg ezt a videót!

https://www.youtube.com/watch?v=uHcJO88tX5E

1988 XL600V

109

Válasz: Erdélyi transalpos túra 2025. 07. 24-27

lacisogor írta:

https://photos.app.goo.gl/3AKiMRWj2ExG18a29
A fotók itt láthatóak
Köszönöm hogy itt voltatok velünk és remélem ,hogy jól érezzétek magatokat.

Laci ezt Cilinek mutasd:
https://www.youtube.com/watch?v=xaqfWX-ztS8

Szerelempatak.

1988 XL600V

110

Válasz: Erdélyi transalpos túra 2025. 07. 24-27

Kiborg írta:

Neeeee..... Én izlésficamos vagyok és nekem nagyon ellenemre van az a kacsacsőr. Meg BMW.

Abes írta:

F800  roll

Most nézem, hogy a profilképemen BMW-s mellényben vagyok.  big_smile

1988 XL600V

111

Válasz: Erdélyi transalpos túra 2025. 07. 24-27

Abes írta:

404-es hiba...


Asszonynak meg mutasd meg ezt a videót!

https://www.youtube.com/watch?v=uHcJO88tX5E

Köszöni!

"Hiszek a halál előtti életben."
650 (2005)
Suzuki LS 650,Suzuki DL (2004) 2022 febr.-2022 aug.
Honda VFR 1200XD (2012)

112

Válasz: Erdélyi transalpos túra 2025. 07. 24-27

Feljutott a generátor mindenki boldog.Még egy bálmost is főztek nekünk

Csatolt fájlok

IMG-20250823-WA0009.jpg 269.88 kb, még egyszer sem töltötték le. 

IMG-20250823-WA0012.jpg 374.41 kb, még egyszer sem töltötték le. 

IMG-20250823-WA0013.jpg 323.21 kb, még egyszer sem töltötték le. 

IMG-20250823-WA0017.jpg 299.03 kb, még egyszer sem töltötték le. 

Nincs jogosultságod a csatolmány megtekintéséhez.
Ami nem öl meg,az megerösit,kivéve a medve,mert az megöl!
Transalp xlv 600  2006-2020
Bmw 1200 gs 2019-
CRF 250 Rally 2022-

113 Utoljára liptakferi szerkesztette (2025. 08. 23. 21:37:24)

Válasz: Erdélyi transalpos túra 2025. 07. 24-27

lacisogor írta:

Feljutott a generátor mindenki boldog.Még egy bálmost is főztek nekünk

De jó!!
Aki ott volt tudja miről van itt szó...
Köszönjük!  smile

'01 TA650XLV 2016-2021
'16 Triumph Tiger 800xca 2021-
Everything that kills me makes me feel alive!

114

Válasz: Erdélyi transalpos túra 2025. 07. 24-27

Mégegyszer köszönöm a hozzájárulást .

Ami nem öl meg,az megerösit,kivéve a medve,mert az megöl!
Transalp xlv 600  2006-2020
Bmw 1200 gs 2019-
CRF 250 Rally 2022-

115

Válasz: Erdélyi transalpos túra 2025. 07. 24-27

lacisogor írta:

Mégegyszer köszönöm a hozzájárulást .

Ez volt a legkevesebb, amit tehettünk. Köszi a közbenjárást!

"Az offroad szó jelentése Ukrajna után változni szokott!" - Yoshi
Sachs 100 (1962.1964) K 55 (1967-1969) Ural (1970-1971) P 10 (1973) Izs Planet (1974-1975) Transalp xl650v 2006 (2015-2019), Yamaha XT 600 43f 1986 (2021-2022) , Africa Twin RD 07 2002 (2021-), Suzuki DR 650 1991 (2022 - 2023), Transalp 600V 1993 (2022 -2023) Transalp 650 (2023 - 2024) Honda ST 1100 1993 (2024 -  )

116

Válasz: Erdélyi transalpos túra 2025. 07. 24-27

lacisogor írta:

Mégegyszer köszönöm a hozzájárulást .

Ez volt a legkevesebb, amit tehettünk. Köszi a közbenjárást!

"Az offroad szó jelentése Ukrajna után változni szokott!" - Yoshi
Sachs 100 (1962.1964) K 55 (1967-1969) Ural (1970-1971) P 10 (1973) Izs Planet (1974-1975) Transalp xl650v 2006 (2015-2019), Yamaha XT 600 43f 1986 (2021-2022) , Africa Twin RD 07 2002 (2021-), Suzuki DR 650 1991 (2022 - 2023), Transalp 600V 1993 (2022 -2023) Transalp 650 (2023 - 2024) Honda ST 1100 1993 (2024 -  )

117

Válasz: Erdélyi transalpos túra 2025. 07. 24-27

lacisogor írta:

Feljutott a generátor mindenki boldog.Még egy bálmost is főztek nekünk

Szuper. Nagyon jól éreztem ott magam.
Az étel merőben szokatlan volt, de isteni finom.

Oktatás volt, hogy indítás előtt legyen olajszint ellenőrzés?

1988 XL600V

118

Válasz: Erdélyi transalpos túra 2025. 07. 24-27

Abes írta:
lacisogor írta:

Feljutott a generátor mindenki boldog.Még egy bálmost is főztek nekünk

Szuper. Nagyon jól éreztem ott magam.
Az étel merőben szokatlan volt, de isteni finom.

Oktatás volt, hogy indítás előtt legyen olajszint ellenőrzés?

Volt,elmodtam mindent,sőt olyan motort raktunk bele amin van olajszint ellenörzö elektrónika,ami megakadályozza az olaj nélküli üzemeltetést.

Ami nem öl meg,az megerösit,kivéve a medve,mert az megöl!
Transalp xlv 600  2006-2020
Bmw 1200 gs 2019-
CRF 250 Rally 2022-