Válasz: Erdélyi transalpos túra 2025. 07. 24-27
Sziasztok!
Mi is hazaértünk egyben este 9 körül.
Cili és Laci! Nagyon szépen köszönjük a szervezést! Minden szuper volt! A szállásunk fantasztikus volt! Az a csend és nyugalom... ![]()
Köszönöm a kedves fórumtársak társaságát! ![]()
Képeink a túráról: https://photos.app.goo.gl/NXdAMB7rm2quFHtbA
"Kibernetikus organizmus! Élő szövet a fém vázon!"
(Terminator2, 1991)